Autodetailing

1 Drobné opravy karosérie

 

2 Opravy a renovácia kože

renovacia koze

Ak Vám psík poškriabe kožené sedačky, agresívny pot a prstienky poškodia čalúnenie volantu, prípadne ak deti fixami popíšu kožené čalúnenie – nič nie je problém a takéto druhy poškodenia dnes vieme dať do poriadku. Obnova starého koženého čalúnenia je jednoduchý spôsob ako si ho skrášliť, prípadne zvýšiť hodnotu Vášho auta pred predajom. A navyše priamo v interiéri vozidla bez nutnosti demontáže.

3 Opravy autoskiel

Praskliny, hviezdičky, dierky a iné poškodenia čelného skla Vám vieme vo väčšine prípadov úspešne opraviť. Záleží hlavne na rozsahu poškodenia a obdobia, počas ktorého bola prasklina vystavená nepriaznivým vplyvom počasia (voda, prach).

autodetail presov

4 Leštenie a renovácia autolaku

Leštením karosérie vylepšujeme optické vlastnosti – dostávame lak do maximálneho lesku a  zvýrazňujeme hĺbku farby – jedná sa však iba o kozmetickú záležitosť. Kdežto pri „renovácii laku“ dochádza k oprave ošetrovaného materiálu. Povrch laku je pri renovácii opravený ako po stránke estetickej, tak aj mechanickej. Po renovácii laku aplikujeme na povrch špeciálnu ochrannú vrstvu.

lestenie karoserie

Nanoprotektantu, ktorá dlhodobo zvýrazní lesk, odpudzuje vodu a špinu a ochráni lak pred drobnými škrabancami. Dokonale vykonaná renovácia a ochrana laku je dlhodobá, nejedná sa o “niečo”, čo z karosérie oprší alebo čo odstránite následným umytím.

5 Opravy vnútorných plastových dielov

oprava interierovych plastov

Poškodenie vnútorných plastov môžeme rozdeliť do nasledujúcich kategórií:

  • opravy poškriabaných prahových líšt a obloženie dverí a batožinového priestoru
  • opravy hlbokých škrabancov
  • opravy dier (najčastejšie po demontáži pevných handsfree zariadení)

Časová aj cenová náročnosť je oproti demontáži a následnej montáži nového dielu, vo väčšine prípadov absolútne neporovnateľná.

6 Oprava a vizualizácia ALU diskov

oprava-alu-diskov

  • Opravy ALU disků tepelnou metodou bez porušení struktury disku, svařování a navařování hliníku a jeho slitin (metodou TIG)
  • Veškeré úpravy laku ALU disku (lakování, retuš laku)
  • Leštění ALU kol
  • Veškeré služby pneuservisu – opravy pneu – typu RUN-FLAT, DSST a td, vulkanizace všech typů značek pneu značkou – TECH
  • Prodej pneu a ALU disků – pneu všech druhů a značek jako např. Michelin, Pirelli, Goodyear, Bridgestone…

7 Renovácia svetlometov

renovacia svetlometov

Poškodené a matné svetlomety znižujú bezpečnosť, svietivosť a vyzerajú veľmi neatraktívne.

Ich renováciu vykonávame v priebehu pár hodín aj s aplikovaním ochrannej vrstvy na báze nanotechnológie, ktorá ochráni svetlomety pred UV žiarením, drobnými škrabancami a opätovným zmatnením. Svetlá po takejto oprave vyzerajú ako nové a oproti výmene svetlometov za nové je to podstatne lacnejšie riešenie.

8 Opravy textilných a semišových čalúnení

oprava-textilnych-caluneni

Vykonávame aj opravy textilných čalúnení, kobercov, semišu a podobných materiálov. Našim systémom sa dajú opravovať poškodenia materiálov ako napríklad diery po ostrých predmetoch, vypálené a prepálené miesta a iné poškodenia v maximálnej kvalite.

Po zacelení poškodenia je v prípade potreby možné dokresliť vzor v tkanine špeciálnymi ceruzkami, ktoré sú súčasťou systému. Opravené miesto je potrebné po oprave impregnovať tak, aby získalo odolnosť voči oteru a vode. Správnym postupom sa dá dosiahnuť to, aby opravované miesto bolo perfektnou kópiou pôvodného povrchu.