čistenie klimatizácie ozonom

Trápia aj Vás problémy zo zápachmi v aute? Aj Vy mate znečistenú klímu a ventilátory?

My Vám ponúkame fantastické a rýchle riešenie!

Už bolo dosť čistenia pomocou chémie, ponúkame Vám čisto prírodný produkt OZON !!!

čistenie klimatizácie

Cítite akýkoľvek nepríjemný zápach vo vašom aute, z klimatizácií, v domácnosti, kancelárii, prevádzke, sociálnych zariadeniach a iných priestoroch vašej dennej návštevy. Chcete sa zbaviť tohto zápachu a zničiť pritom batérie, mikroorganizmy plesňové spóry a iné, ktoré tento stav spôsobujú? Potom je načase zoznámiť sa s našimi ozonátormi. Toto zariadenie produkuje OZÓN (trojatómový kyslík – O3) čo je jeden z najmocnejších prirodzene sa vyskytujúcich oxidantov. Ozón je jedným z najúčinnejších a najbezpečnejších spôsobov dezinfekcie. Vzhľadom k jeho silným oxidačným vlastnostiam, je používaný na zabíjanie baktérií, vírusov, plesní a ich spórov, roztočov a alergénov, alebo pachov.

Naše zariadenia produkujú 5g/7g/14g/h ozónu pričom dokonale očistia priestor a natrvalo odstráni zápach a škodliviny! OZONIZER To musíš mať!

Generátory ozónu našej značky Ozonizer sa vyznačujú najvyššou kvalitou a spoľahlivo slúžia aj po rokoch používania, sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na detail.