Čistenie a údržba interiérov automobilov

ozonovanie cistenie a udrzba interierov automobilov

Ojazdené autá vyžadujú dôkladnú prípravu pred predajom

Používaním ozónového generátora pri vašich odkúpených ojazdených automobiloch budete krok vpred pred konkurenciou. Ozónovanie je moderná, účinná a ekologická metóda pre:

  • Dezinfekciu klimatizácií, ventilácie a vzduchových rozvodov,
  • Dezinfekciu a dezodoráciu interiéru automobilov,

Klimatizáciami v automobiloch sa často šíri nepríjemný zápach, ktorý vyniká vo vzduchotechnike a následne sa šíri prostredníctvom rozvodov z výparníka do celého interiéru.  Tento zápach je nielen nepríjemný, ale hlavne nebezpečný a spôsobený prítomnosťou rôznych plesní a baktérií. Tie spôsobujú alergie a ďalšie zdravotné problémy, luďom s oslabenou imunitou, deťom a osobám, ktoré trávia mnoho času v aute.

Ojazdené autá vyžadujú obzvlášť vačšiu pozornosť, lebo často je hlavným rozhodujúcim faktorom o kúpe aj vôňa prípadne zápach vo vozidle. Využitím sily ozónu zbavíte automobil zápachu po predchádzajúcom majiteľovi (cigaretový zápach, rozliate mlieko a iné) a zároveň vydenzifikujete klimatizáciu a zbavíte ju baktérii a iných mikroorganizmov. Zabezpečíte tak vášmu zákazníkovi nie len vôňu nového auta, ale aj nezávadné a čisté prostredie.

Samotný proces je veľmi jednoduchý. Je potrebný špeciálne upravený ozonizér, ktorý umiestnime do interéru auta, necháme pustený motor a nastavíme vnútorný okruh ventilácie. Celý proces trvá 30-60 minút a jeho dĺžka závisí od miery znečistenia a veľkosti automobilu. Ozón cirkuluje v automobile, dezinfikuje a odstraňuje pachy v celom priestore a preniká do hĺbky. Po skončení procesu stačí auto na 5 minút vyvetrať.

VÝHODY POUŽITIA OZONÁTORA:

  • Jednorazová investícia
  • 100% účinnosť pri odstraňovaní – vírusov, plesní, baktérií
  • NEPREKRÝVA ZÁPACH ALE ODSTRAŇUJE !
  • Plne ekologický prístroj, použitie a účinok
  • Nevyžaduje špeciálnu údržbu (neobsahuje žiadne náplne, filtre…).