Autá a klimatizácia

Zbavte sa zápachu a alergénov vo Vašom aute a klimatizácií

Ozón vo vnútri vozidla:

 • odstránenie plesní z potrubia klimatizácie,
 • efektívne odstráni zápachy dymu, potu, zvierat a ďalších,
 • odstráni prachové roztoče, plesne, baktérie a alergény bez chemikálií

Klimatizácia sa čistí ozónom bez použitia chemických látok. Dôkladne vyčistí  klimatizáciu a vzduchové potrubia v aute. Ozón sa rovnako využíva na dezinfekciu a odstránenie zápachu z interiéru. Účinne odstraňuje plesne hromadiace sa v potrubí a klimatizačnom výparníku, ktorý spôsobí odporný zápach v priestore pre cestujúcich a môže spôsobiť alergické reakcie a ochorenia.

Ozón dokáže dezinfikovať, celkovo osviežiť interiér vozidla a odstrániť nepríjemné pachy, okrem iného fajčenie, zatuchnutie, alebo zvierací zápach.

Prečo ozónovať klimatizáciu?

Systém klimatizácie a predovšetkým výparník, je ideálne miesto pre baktérie a plesne , ktoré môžu negatívne ovplyvniť zdravie. Vlhkosť, ktorá sa hromadí je výsledkom uzavretosti a nevetrania priestoru.  S týmto zápachom súvisia baktérie pochádzajúce z ventilačného systému, ktorý sa zobrazí najčastejšie pri zapnutí alebo vypnutí klimatizácie. Zápach je výsledkom rôznych typov mikroorganizmov uložených vo výparníku, systémoch vetrania a filtroch.

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť zápachu je nájsť príčinu a odstrániť ju. Ozón je jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších metód boja proti baktériám, vírusom, plesniam, zápachu z klimatizácie a vetrania v aute.

Použitie ozónu na čistenie klimatizácie a interiéru áut je vhodné najmä pre ľudí náchylnejších k alergiám a problémom horných dýchacích ciest. Ozón je bezpečná a efektívna forma dezinfikácie bez použitia chcemikálií.

Predaj ojazdených áut

 • Poskytujete služby „čistenie interiérov automobilov?“
 • Predávate ojazdené autá?

Buďte o krok vpred pred svojou konkurenciou a používajte modernú, účinnú a ekologickú metódu pre:

 • Dezinfekciu vzduchových rozvodov a klimatizácií
 • Dezinfekciu a dezodoráciu kompletného interiéru automobilov, najmä v automobiloch vybavených klimatizáciou sa často vyskytuje problém nepríjemného zápachu, ktorý je spôsobený prítomnosťou rôznych druhov plesní a baktérií vo vzduchotechnike, ktoré sa prostredníctvom rozvodov šíria z výparníka do celého interiéru. Tento zápach je nielen nepríjemný, no najmä nebezpečný. Plesne a baktérie spôsobujú alergie a ďalšie zdravotné problémy, hlavne deťom a osobám, ktoré trávia veľa času v automobile.
 • Pomôžte svojim zákazníkom predchádzať týmto problémom. Využite silu ozónu a účinne vydezinfikujte nielen vzduchové rozvody a klimatizáciu, ale aj celý interiér.
 • Samotná procedúra je veľmi jednoduchá, stačí špeciálne upravený generátor ozónu /ozonizér/ umiestniť do automobilu, nechať pustený motor a vnútorný okruh ventilácie. V závislosti od veľkosti automobilu a miery znečistenia trvá celý proces 30-60 minút. Ozón sa koncentruje v automobile, dezinfikuje a odstraňuje pachy v celom priestore do hĺbky. Po skončení stačí automobil na 5 minút vyvetrať.
 • Doprajte svojim klientom pocit sterilného prostredia v interiéri pri kúpe ojazdeného automobilu. Zbavte ho pachov a nečistôt po predchádzajúcich majiteľoch. Do mechanicky vyčisteného a vysušeného interiéru vložte špeciálne upravený generátor a postupujte doporučeným spôsobom.

VÝHODY POUŽITIA GENERÁTORA OZÓNU /ozonizéra/:

 • Jednorazová investícia
 • 100% účinnosť pri odstraňovaní vírusov, plesní, baktérií zápachu organického a neorganického pôvodu – NEPREKRÝVA ZÁPACH, ALE ODSTRAŇUJE !
 • Plne ekologická prevádzka
 • Bezúdržbová prevádzka