Hotely, gastro, fitness, sauny

A)     UBYTOVACIE ZARIADENIA 

ozonovanie hotely

Napriek pravidelnej údržbe upratovacích služieb sa po čase začnú v týchto priestoroch vyskytovať isté pachy, ktoré sú často prekrývané rôznymi dezodorantami a vôňami. Generátor ozónu teda ozonátor sa stará o sterilizáciu a dezinfekciu ovzdušia, vybavenia a likvidáciu pachov v izbách hotelov, penziónov a sociálnych zariadeniach.

Jediný prístroj postačí na celý objekt a zabezpečí jeho nenáročnú a pravidelnú údržbu.

B) GASTRO PREVÁDZKY

Jedinečným prístrojom na úpravu vzduchu je generátor ozónu teda ozonátor.

Vzduch z generátora s obsahom ozónu vpustený priamo do prevádzky, alebo za pomoci vzduchotechniky a ventilácie, zabezpečuje odstránenie zápachu z cigariet a výparov z kuchyne. Zároveň likviduje plesne, vírusy a baktérie.

Generátor využijete nie len v izbách pre hostí, jedálňach, baroch, ale aj vo výrobných, prípravných a skladovacích priestoroch reštaurácií a kuchýň. Zabezpečuje ničenie pachov z výparov a stopercentnú dezinfekciu priestorov a zariadení. Ozonátor si poradí aj so  sterilizáciou chladničiek, mrazničiek, chladiarenských boxov a iného vybavenia.

Ozonátor sa využíva aj pri skladovanie potravín- odstráni nežiadúce látky ako pesticídy, hormóny, postreky a iné baktérie ako napr. E-coli, salmonella, listéria, a iné , a to za pomoci boxov, do ktorých generátor vháňa ozón.

Energetická náročnosť je minimálna čo umožňuje pravidelný chod, a zabezpečuje dokonalé hygienicke prostredie. Ozón preniká aj do pórov všetkých materiálov ( steny, podlahy, textílie, nábytok, vybavenie…). Jedná sa o ekologickú metódu bez použitia chemikálii.

C)     FITNESS,  ŠPORTOVÉ CENTRÁ, SAUNY 

Hlavný problém fitness centier a športových zariadení, a hlavne ich šatní, spŕch a sociálnych zariadení, je obmedzenosť ich vetrania. Spolu s ľudských  potom a pachom vznikajú nepríjemné pachy a baketriálne prostredie.

Riešením týchto problémov je generátor ozónu, ktorý už pri nízkej dávke ozónu účinne odstraňuje pachy a nasýti vzduch čistým kyslíkom. Možnosť zabezpečiť dokonalú dezinfekciu priestorov sáun (fínska, infra, parná).

Výhody ozonizácie:

  • ničenie zápachov, teda zákazník neodchádza napáchnutý
  • lepšie pracovné prostredia pre pracovníkov
  • znižuje nutnosť vetrania priestorov
  • úspora nákladov na kúrenie
  • dezinfekcia prostredia
  • dokonalé účinky
  • variabilita použitia a mobilita zariadenia
  • ľahká aplikácia a bezúdržbová prevádzka