Menikini – parné stroje

Talianska spoločnosť Menikini je mladá a inovatívna rodinná firma. Značka je výsledkom skúseností získaných s Lucianom Menichini, ktorý vyrába vysoko kvalitné elektrické spotrebiče už viac ako tridsať rokov.

V tomto cennom dedičstve pokračujú deti Simona a Massimiliano, ktorí sa začali zameriavať na budúcnosť projektu. Menikini je hodnotná značka, ktorá stavia na kvalite služieb a detailoch. Spoločnosť ponúka najmodernejšie techniky, esteticky príjemné výrobky, starostlivé služby pre zákazníkov a až trojročnú záruku svojich výrobkov. Každodenne pracuje na dobrých vzťahoch so svojimi distribútormi a zákazníkmi a udržuje vzájomne priateľstvo. V odbornom a priemyselnom sektore sa nachádzajú už viac ako tridsať rokov, a pravidelne vytvárajú skupinu pre optimalizáciu výskumu a výrobného procesu. Všetky výrobky sú vyrábané v ich vlastných továrňach, aby boli zaručené a dohliadalo sa na najvyššie štandardy kvality a certifikáty.

Spomínaná druha generácia dedičov sa pomocou solídnych skúsenosti svojich otcov rozhodla expandovať na ďalšie trhy za hranice.

Domáce parné čistenie

Suchá para vo vašich príbytkoch zabíja baktérie s vysokým antialergickým efektom, rozpúšťa všetky mikroorganizmy v kuchyniach a kúpeľniach a odstraňuje mastnotu zo všetkých povrchov. Menikini stroje nemajú problém vyčistiť a odstrániť hĺbkové nečistoty z kobercov, textílií, kresiel a pod. Je to ekologický spôsob hĺbkového čistenia, pretože sa pri ňom odstraňujú chemické toxicity a nečistoty bez použitia rozpúšťadiel.

Výhody:

  • šetrí náklady na chemikálie
  • čistenie bez vedľajších účinkov
  • vyhnete sa alergiám a podráždeniu pokožky
  • ekologické upratovanie bez chemických látok

Znečistenie a kontaminácia pôdy je celosvetový problém. Je preto našou povinnosťou, a to nielen z morálneho hľadiska nájsť riešenie prostredníctvom investícií do aplikácií, ktoré výrazne znižujú spotrebu vody a znečisťujúcich detergentov. Blahobyt je podstatou zdravého života.

Kvalita života závisí hlavne aj od hygieny:

Nový spôsob, ako predstaviť zdravie ľudí, je nájsť nový pokoj v bezpečnom a chránenom prostredí“

Marketing:

Ústredný význam pre zákazníka Menikini je taktiež nepretržitý výskum komunikácie a marketingových plánov s cieľom osloviť viac zákazníkov a ponúknuť im to, čo skutočne potrebujú. Z tohto dôvodu si firma Menikini vedie stálu analýzu trhu, s dôrazom na zákazníkov, ich správanie a potreby.

Team Twist

TWIST tím sa zameral predovšetkým na Auto-Moto predajcov, Fleet management, parkovné a odstavné plochy, hotely, penzióny, domy, premyslené zariadenia, samosprávu, atd. ECS a Menikini sa tiež zamerali na firmy, ktorých prioritou je najmä zvýšená kvalita za dobré ceny.

Služby

TWIST Servisný tím sa skladá zo skúsených odborne vyškolených pracovníkov, ktorí dokonale vyčistia priestory a plochy podľa požiadaviek zákazníka- od jednoduchého utierania prachu, upratovania vonku, kompletného čistenie a sanitácie. Služba sa vzťahuje na rôzne typy vozidiel, na rôznych miestach.

Spolupráca je vždy založená na overení pracovných zručností, transparentnosti, zodpovednosti a dôvere. Firma MENIKINI ako prvá spravuje flotilu ekologicky, ekonomicky a pohodlne pre zákazníkov.

 Odpovieme vám na vaše pochybnosti týkajúce sa čistenia vozidiel parným čističom:

  • Dnes už nemusíte jazdiť do umývariek, ale umývarka dôjde k Vám. Sme plne mobilný a umyjeme Vám Vaše auto kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Nemáte žiadne náklady navyše s príjazdom k nám,
  • žiadna strata času,
  • žiadny odpad,
  • obrovské úspory vody

Kvalita

Je známe, že tradičné umývanie kefami je prijateľné len vtedy, keď sú nové a samozrejme, keď sú čisté. MENIKINI namiesto toho sledovali ručné čistenie prípad za prípadom s patričným dôrazom na detail. Okrem toho s dôrazom na  materiálov a stále účinnejšie využívanie odborníkov vybraných na zabezpečenie požadovanej kvality posilnenie umývacieho procesu.