Potravinárstvo

Čistenie parou je vedecky preukázaný najúčinnejší proces hygieny a dezinfekcie spĺňajúci všetky zásady HACCP.

Gastro zariadenia

Reštaurácie, hotely, ako aj iné prevádzky čelia neustálemu tlaku, či už zo strany EÚ alebo verejnosti na dodržanie zásad hygieny a čistoty. Napriek pravidelnej dezinfekcii chemickými prostriedkami nemáte zaručené 100% výsledky a stoji to nemalé peniaze. Po čase opäť dochádza k obnoveniu mikroflóry a nežiaducich hnilobných baktérii a kolobeh chemikálii a času nastáva znova. To je hlavný dôvod prečo Vám ponúkame dokonalú dezinfekciu a čistenie vysokotlakovou suchou parou bez použitia chemických prostriedkov. Vysokotlaková para účinne dezinfikuje a vyčisti aj ťažko dostupne miesta.

Ambulancie

Najmä v zahraničí nemocnice a moderné ambulancie upustili od zastaraných finančne a časovo náročných metód a začali naplno využívať čistenie vysokotlakovou parou.

Udržiavanie čistoty zdravotníckych zariadení a okolia nebolo nikdy jednoduchšie. Chemické čistiace prostriedky vydezinfikujú prostredie krátkodobo. Po čase sa mikroflóra obnoví a proces dezinfekcie môže začať odznova.  Naopak čistenie vysokotlakovou parou zaručuje dlhodobý efektívny účinok. Čistenie a dezinfekcia vysokotlakovou parou spĺňa všetky prísne normy a je najekologickejšia na trhu

Pekárne

Pri výrobe chleba sú nevyhnutné viaceré procesy, pričom všetky riziká kontaminácie sú pri práci so zariadeniami a v samotnom procese výroby. Pri pečení na v peciach a na roštoch sa napaľujú škodlivé tuky a organický materiál. Napálené vrstvy tukov môžu byť zdrojom rôznych karcinogénnych látok. Najlepším spôsobom je používanie vysokotlakovej pary, ktorá bez chemických prostriedkov rýchlo hĺbkovo dezinfikuje zariadenia i pracovné prostredie. Vysokotlaková para účinne dezinfikuje a čistí aj ťažko dostupné miesta, na ktoré sa bežným čistením nedostanete. Odstráni všetky typy nečistôt a zničí všetky baktérie.

Materské školy a Jasličky

Prioritou materských škôl je aby sa ich deti cítili príjemne, pohodlne a rozvíjali svoj intelekt v čistom a voňavom prostredí. Na vytvorenie tohto prostredia je nevyhnutná pravidelná hygiena. V dnešnej dobe keď deti trpia rôznymi alergiami na prach, roztoče, plesne ale aj na čistiace prostriedky, je viac ako nevyhnutné vypustiť staré metódy a začať naplno využívať dezinfikáciu a čistenie vysokotlakovou partou bez používania chemických prostriedkov ako to robia vo vyspelých krajinách. Doprajme deťom čisté a pohodlné prostredie bez mikroorganizmov.